Atribuită Cumpărare directă

PIEPT DEZ.F.PIELE ATM CCA KG CASTRAVETI FABIO RO. KG C KG AROVIT GEM ASOR.PATI5KG GL DR.OETKER CACAO 1KG OUA CLASA S 30BUC DARIA KETCHUP DULCE 10KG

Număr anunț
DA25184123
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,01 RON
Valoare atribuită
685,01 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,01 RON

din 685,01 RON estimat