Atribuită Cumpărare directă

Masa inox cu polita inferioara 160*60*85 Cod produs: TCN166 Dimensiuni (cm): 160*60*85 Structura: otel inox Picioare din profil inox rectangular 4x4 cm Prevazuta cu polita inferioara si andorsare cu inaltimea de 4 cm

Număr anunț
DA25180429
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
Cod CPV
39181000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.650 RON
Valoare atribuită
9.650 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.650 RON

din 9.650 RON estimat