Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pt luna martie 2020.Adresa de livrare: MAgazia de materiale sanitare - Timsioara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Se doresc 20 buc sonde nr. 6.5, 10 buc sonde nr. 3,10 buc sonde nr. 3.5, 10 buc sonde nr. 4,10 buc sonde nr. 4.5, 10 buc sonde nr. 5, 250 buc sonde nr. 7, 200 buc sonde nr. 6, 250 buc sonde nr. 7.5, 100 buc sonde nr. 8, 100 buc sonde nr. 8.5,100 buc sonde nr 9,100 buc sonde nr 9.5
- Număr anunț
- DA25175953
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.164,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.164,50 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.