Atribuită
Cumpărare directă
Hartie xerox A3 15 buc; Hârtie xerox A4 100 top; Dosar plastic 500 buc; dosar sina carton 600 buc; PIX CU GEL 50 buc; agrafe birou 33mm 25 cutii; tiple 30 set; Biblioraft plastifiat (lat/ingust) 60 buc ;CREION CU RADIERA 50 buc; capse nr 10 mici 15 cutii;Notes auto adeziv 75*75 10 set ;Separatoare Biblioraft; EVIDENTIATOARE 20 buc;Capsator 1 buc;Cutii arhivare-verticale 100 buc;Corector banda 20 buc;Marker permanent 15 buc;Scotch lat 15 buc;Plic C5 500 buc, plic c6 500 buc; plic C4 1000 buc.
- Număr anunț
- DA25172501
- Autoritate contractantă
- Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30197644-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.977,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.977,10 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.