Atribuită
Cumpărare directă
Halatul steril de protectie - impermeabil - certificat impotriva substantelor chimice, citostatice si biologice. In conformitate cu Directiva 89/686/EEC pentru echipamentele de protectia categoria III. Inchidere cu velcro (arici) la spate sus si legaturi cusute in talie. Prevazut cu mansete elastice la maneci. Fabricat din polipropilena de culoare albastra cu strat exterior de politilena. Produsul nu contine ingrediente care pot cauza reactii alergice. Marcaj CE. Sterilizat cu gaz etilen oxid. Ambalaj individual: 30 bucati / cutie
- Număr anunț
- DA25184654
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.840 RON
- Valoare atribuită
- 6.840 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.