Atribuită
Cumpărare directă
OXYGEN SENSOR KIT C2000 MU24903 510.83 2 1021.66 FILTRU DE PRAF , ISOLETTE C2000, set x 4 buc. MU12504 163.18 2 326.36 SLIDE ASSY,SENSOR MODULE C2000 MU12626 258.63 2 517.26 Cable assembly,CANTAR ,Isolette C2000 MU25551 1,053.16 1 2106.32 SoftBed Resuscitaire /IICS90 SB MP01402 493.8 1 987.6 Usa mica acces SPATE Caleo 2M50410 1,206.94 1 2413.88 Usa mica acces FATA Caleo 2M51250 2,427.86 1 4855.72 Garnitura Acces, simpla 2M50412 50.24 3 100.48 Garnituri Acces, duble 2M50385 93.99 4 187.98 12517.26
- Număr anunț
- DA25183311
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.517,26 RON
- Valoare atribuită
- 12.517,26 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.