Atribuită
Cumpărare directă
Studiu de inundabilitate pentru debite cu asigurarea de calcul 1%, studiu topografic aferent zonei studiate raul Oltet pentru obiectivul de investitie "Construire sala de sport 180 locuri - 1 x 3750 lei; Documentatie tehnica pentru obtinerea avizului de amplasament - ABA Olt, documentatie tehnica pentru obtinerea avizului de gospodarire a apelor, pentru obiectivul de investitie "Construire sala de sport 180 locuri" 1 x 3750 lei ; Studiu de inundabilitate pentru debite cu asigurarea de calcul 1%, studiu topografic aferent zonei studiate raul Oltet pentru obiectivul de investitie "Construire bazin inot" - 1 x 3750 lei; Documentatie tehnica pentru obtinerea avizului de amplasament - ABA Olt, documentatie tehnica pentru obtinerea avizului de gospodarire a apelor, pentru obiectivul de investitie "Construire bazin inot" 1 x 3750 lei, conform referatului de necesitate nr. 1725/28.01.2020, al Serviciului Urbanism
- Număr anunț
- DA25186648
- Autoritate contractantă
- ORASUL BALS (CUI 4286437)
- Furnizor / câștigător
- ODISEEA SRL (CUI 4248077)
- Cod CPV
- 71356300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.