Atribuită
Cumpărare directă
LOT 3 echipamente IT + audio din cadrul proiectului CONSTRUCTIE GRADINITA Comuna Draganesti -Laptop cu procesor Intel® Core™ I3, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD+ LIC WIN 10 PRO + MS OFFICE 2012 2 BUC -Videoproiector OPTOMA W335e, DLP, WXGA 1280x 800, 3800 lumeni, 22.000:1,16:10 nativ, 4:3/ 16:9 compatibil, dimensiune maxima imagine 299.53", distanta maxima de proiectie 12 m, lampa 6000 ore 15.000 ore Eco+, HDMI, VGA, Composite video, Audio in/ out 3.5 mm, x USB-A power 1A, RS232, 3D ready, Security bar, Kensington Lock, protejare cu parola, boxa 10W, telecomanda cu baterii incluse, greutate 3 kg 1 BUC -Ecran de proiectie manual, SBOX, PSM-112, 200 x 200 cm 1BUC -Set 2 Microfoane Fara Fir Tip Wireless WVNGR, Reciever Inclus, Raspuns in Frecventa 50 Hz - 18 kHz, Design Modern, Culoare Negru 1 SET -Boxe Active cu Statie Profesionale MP-284-KARAOKE/USB-BT 240 Watt,Incinta Lemn -Microsistem audio Panasonic SC-PM250ECS, 20W, USB, Bluetooth,
- Număr anunț
- DA25193597
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGANESTI PRAHOVA (PRIMARIA DRAGANESTI) (CUI 2845257)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.075 RON
- Valoare atribuită
- 8.075 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.