Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice: Motorul Cilindree 45.7 cm³ Putere 2.8 cp/2.1 kW Turatia maxima 9000 rpm Turatia maxima recomandata 12500 rpm Turatia la ralanti 2700 rpm Volum rezervor combustibil 0.9 l Consum de carburant 450 g/kWh Echipament Cap trimmy T45M12 Disc Iarba 300-3T-1? Disc optional Curatiri forestiere 200-22T-1? Ham Balance X Emisii, vibratii, zgomot Nivel vibratii (ahv, eq) maner stinga/dreapta 3.2 / 2.9 m/s² Nivelul de zgomot 101 dB(A) Emisii de zgomot, LWA 117 dB(A) Dimensiuni globale Lungime tub 1483 mm Diametru tub 32 mm Greutate 8.7 kg
- Număr anunț
- DA25175781
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.