Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid dezinfectant, 5 L, Konga Silve Produsul furnizat va fi insotit de urmatoatrele documente : - avizul BIO; - aviz de prelungire; - fisa tehnica .

Număr anunț
DA25110689
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,78 RON
Valoare atribuită
231,78 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,78 RON

din 231,78 RON estimat