Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici Tip produs: Antivirus Editie: Antivirus Plus 2019 Utilizare: Home/Business Cerinte sistem: Sistem de operare: Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 10 Memorie: 1024 MB Frecventa procesor: 1600 MHz Capacitate HDD: 2 GB Specificatii Tip licenta: Licenta noua Numar licente utilizatori: 1 Functii: Anti-phishing Autopilot Bitdefender Photon Advanced Threat Defense Mediu Securizat Modul Baterie Protectie completa a datelor Straturi multiple de protectie anti-ransomware Antifrauda Moduri jocuri, filme, munca Bitdefender VPN Tranzactii bancare online sigure Evaluarea vulnerabilitatilor Compatibilitate: Laptop / Desktop Varianta de comercializare: Retail
- Număr anunț
- DA25162772
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 48760000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,10 RON
- Valoare atribuită
- 336,10 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.