Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie rulou mini 40m 2 straturi Prosop hartie rulou mini, celuloza 100%. absortie marita, alitate superioara, dimensiuni: 14×20 cm, 2 straturi, lungime: 40 metri. Prosop hartie rulou mini Caracteristici: - Celuloza 100% - Dimensiuni: 14 cm diametru, latime 20 cm - Hartie pentru absortie rapida - Calitate superioara - Straturi: 2 - Lungime: 40 metri - 12 bucati pe bax ( se vinde doar la bax)

Număr anunț
DA25125090
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat