Atribuită
Cumpărare directă
IGIENOL DEZINF. 4 IGIENOL SAP.LICH.ANTIB. 6 PIONEZE METAL 50B AGRAFE BIROU 100B BLOCN.ADEZ 100F INDEX AUTOADEZ. 12 PLIC C6 AUTOAD. 400 PLIC C5 AUTOADEZIV 300 BON CONSUM COLECTIV 10 FISA MAGAZIE A5 200 NIR A4/2EX 1 SETURI STICK 23GR/SET LIPICI SOLID 10 BANDA ADEZ. 10 RADIERA GALET BIC RADIERA MINI FUN ICO RADIERA OVALA 2BUC INDIGO A4 100 B MAPA A4 CU FERMOAR 10 SFOARA BUMBAC 100GR/4 DIGITTEX MOUSE 2B CREION CORECTOR 10GR 10B TEXTMARKER/DIV CUL 10B MARKER PERM 10 CREION 1 SET CREION MECANIC 10 MINE 0,7/SET 2 PIX ROSU 10 B DOSAR PP 50 BUC FOLIE PROT FOILE PROTECTIE 200 ALONJE INDOSARIERE 10 DOSAR CU SINA 50B DOSAR INCOP 50 SCAUN 1
- Număr anunț
- DA25186755
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.371,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.371,77 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.