Atribuită
Cumpărare directă
TERMOMETRU NON-CONTACT CLINIC MEDICAL PENTRU UZ PROFESIONAL CU INFRAROSU GAMA MASURA 32.0ºC-42.2ºC. Termometru cu infraroșu profesional (fără contact) pentru măsurarea pe fruntea bebelușilor, copiilor, adulților și persoanelor în vârstă.. De asemenea, permite determinarea temperaturii obiectelor, lichidelor, precum și temperatura mediului.. CARACTERISTICI: Foarte precis și ușor de utilizat. Obținerea rezultatelor în câteva secunde. Previne riscul de infecții și contagii. Are o alarmă reglabilă de temperatură maximă. Ecran LCD negru Stochează ultimele 20 de măsurători. Domeniu de măsurare: La om: 32.0ºC-42.2ºC. În obiecte: 0,0ºC-100,0ºC Marja de eroare: + -0.2ºC. Oprire automată după 30 de secunde neutilizată.
- Număr anunț
- DA25114444
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33158500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.194 RON
- Valoare atribuită
- 1.194 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.