Atribuită
Cumpărare directă
Anunt publicitate conform OUG 109/2011 pentru selectarea Directorului General al RA Aeroportul International Craiova, la rubrica Mica publicitate in data de 27.02.2020. Continut anunt: Consiliul de Administratie al R.A. AEROPORTUL INTERNAȚIONAL CRAIOVA asistat de Federația Patronatelor din Regiunea Oltenia (FPRO) - persoană juridică specializată în recrutarea resurselor umane anunţă demararea procedurii legale de selecție a candidatilor în vederea ocuparii funcţiei de Director General al R.A. AEROPORTUL INTERNAȚIONAL CRAIOVA, în conformitate cu prevederile OUG 109/2011 privind guvernanţa corporativă a intreprinderilor publice, modificată prin Legea 111/2016, şi completată cu Normele metodologice nr. 722/2016. Condiţiile şi criteriile de participare/selecţie se găsesc pe pagina de web www.aeroportcraiova.ro . Depunerea dosarelor se face la registratura R.A. Aeroportul International Craiova str. Calea Bucuresti, nr. 325 A, Craiova, judetul Dolj, in zile lucrătoare, între orele 08. 00 – 16. 00, în plic închis pana la data de 28.03.2020 sau prin posta la adresa mentionata mai sus. Pe plic se vor menţiona: „Candidatură pentru functia de Director General al R.A. Aeroportul Internațional Craiova / Nume, Prenume si domiciliul candidatului
- Număr anunț
- DA25102404
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI 10300854)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64,24 RON
- Valoare atribuită
- 64,24 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.