Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de COMPONENTE DE RETEA necesare pentru CCSCD FOCSANI, centru subordonat DGASPC VRANCEA. Achizitia consta in MUFE RJ45, PLACA DE RETEA WIRELESS, PLACA DE RETEA WIRELESS, RACK WALL MOUNT 9U Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura si garantie
- Număr anunț
- DA25136587
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.006 RON
- Valoare atribuită
- 2.006 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.