Atribuită Cumpărare directă

Formare profesionala in cadrul programului PERFORMANTA IN SECTORUL PUBLIC. ABORDARI PRACTICE IN CONTEXTUL MODIFICARILOR LEGISLATIVE, modulele RESURSE UMANE si ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SI INVESTITII PUBLICE in perioada 02-06 martie 2020

Număr anunț
DA25114121
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "A.D. Xenopol" Arad (CUI 3678300)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,18 RON
Valoare atribuită
462,18 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,18 RON

din 462,18 RON estimat