Atribuită
Cumpărare directă
PROGRAM DE PERFECȚIONARE PENTRU ADMINISTRAȚIA PUBLICĂ ”Performanță în sectorul public. Abordări practice în contextul modificărilor legislative” Centrul de Formare APSAP este o organizație neguvernamentală al cărei scop este acela de a sprijini formarea profesională a funcționarilor publici și a personalului contractual din administrația publică, de a pune în valoare competențele acestora și de a contribui la creșterea gradului de performanță și calitate în sectorul public în condițiile modificărilor aduse legislației specifice activității instituțiilor și autorităților publice din România. Sistematizarea și consolidarea noțiunilor fundamentale, precum și dezvoltarea abilităților practice privind aplicarea prevederilor legislative în domeniile: resurse umane, achiziții publice, managementul financiar-contabil, administrarea patrimoniului, investiții publice dar și sistemul de control intern managerial vor fi dezbătute de 5 lectori în cadrul celor 5 zile de perfecționare (30 de ore).
- Număr anunț
- DA25119938
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 823,53 RON
- Valoare atribuită
- 823,53 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.