Atribuită Cumpărare directă

Tehnologie Tip: DLED Sistem de operare: Android Tip ecran: Plat Tip TV: Smart Audio Sistem audio: Stereo Iesire sunet (RMS): 16 W Video Diagonala: 127 cm Rezolutie: Ultra HD 4K Rezolutie (pixeli): 3840 x 2160 Aspect imagine: 16:9 Distanta de vizionare: 2 m Tuner digital: DVB-C; DVB-T; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2 Player multimedia integrat: Da Timp de raspuns: 9.5 ms Contrast dinamic: 5000:1 Unghi de vizibilitate: 178 / 178 ° Luminozitate: 280 cd/mp Conectori HDMI: 3 USB 2.0: 2 VGA: Da Slot CI+: Da Component: Mini Jack Casti: Da SCART RGB: Da Retea: LAN; Wireless Caracteristici generale Eficienta energetica: Clasa A+ Accesorii incluse: Manual de utilizare Telecomanda (baterii incluse) Culoare: Negru Greutate: 12.3 Kg Dimensiuni (W x H x D) fara stand: 1123.3 x 223.0 x 726 mm Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA25114152
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,45 RON
Valoare atribuită
1.134,45 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,45 RON

din 1.134,45 RON estimat