Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt Denumire produs Cod U/M Cant Pret unitar fara TVA 1 Mouse fără fir SRXM-PST600W-RD buc 1 23 2 Mouse optic cu fir SRX9800MBK buc 2 14 3 Hub usb cu 7 porturi 3.0 intrerupator cu led high speed si cablu usb, negru GADGET040 buc 2 110 4 CABLU HDMI TATA - HDMI TATA CU ETHERNET CONTACTE AURITE 15M GOOBAY buc 2 85 5 Toner black KYOCHERA ECOSYS M 2035 dn compatibil 7.200 pag. TK-1140 buc 5 100 6 Cartus toner CANON MF 633 CDW magenta compatibil CRG-045M buc 2 135 7 Cartus toner CANON MF 633 CDW yellow compatibil CRG-045Y buc 2 135 8 Cartus toner CANON MF 633 CDW cyan compatibil CRG-045C buc 2 135 9 Cartus toner CANON MF 633 CDW black compatibil CRG-045Bk buc 2 135 11 DOSAR CARTON CAPSE 1/1 ROSU EXACOMPTA EX351503B buc 200 2.46
- Număr anunț
- DA25109429
- Autoritate contractantă
- COMUNA DIOSIG (PRIMARIA COMUNEI DIOSIG) (CUI 4820283)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.513 RON
- Valoare atribuită
- 2.513 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.