Atribuită Cumpărare directă

verificat si incarcat stingatoare p6=13 buc ; p3=4 buc ; sm6=3 buc ; g2=2 buc ; 11hidranti

Număr anunț
DA25112593
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
Furnizor / câștigător
LANCRIS PROD SRL (CUI 5306680)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.119 RON
Valoare atribuită
1.119 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.119 RON

din 1.119 RON estimat