Atribuită Cumpărare directă

PACHET MEDICAMENTE

Număr anunț
DA25112010
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU" IASI (CUI 4981417)
Furnizor / câștigător
LARA FARM SRL (CUI 17974659)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,66 RON
Valoare atribuită
494,66 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,66 RON

din 494,66 RON estimat