Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta si suport (01.03.2020 - 31.12.2020) pentru sistem de gestiune documente DocManager 500 lei/luna, conform oferta transmisa

Număr anunț
DA25122670
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat