Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru testare psihologica pentru Centrul de Consiliere si Orientare in Cariera, al Universitatii "Lucian Blaga" din Sibiu. Materialele cuprind chestionare pentru testare SACQ - Student Adaptation to College si SDS pentru descrierea tipurilor de personalitate vocationala.

Număr anunț
DA25123500
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.432,22 RON
Valoare atribuită
4.432,22 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.432,22 RON

din 4.432,22 RON estimat