Atribuită Cumpărare directă

Solutie alcoolica gata de utilizare pentru dezinfectarea igienica si chirurgicala a mainilor (pentru piele sensibila). (Dozator este atasat la flacon) Activ impotriva bacteriilor, inclusiv MRSA, micobacterii (M. terrae), ciuperci, virusi (HBV / HIV / HCV, herpes simplex , vaccinia, rota, noro, adeno) Testat conform : prEN 12054/13727, EN 1275, EN 14348, EN 13624, EN 1500, EN 12791 Nu afecteaza pielea, si nu are proprietati alergenice. Proprietati: - 45 g/100 ml ethanol; 18 g/100 ml 1-propanol -bazat pe o combinatie activa de ingrediente cu alcool -inregistrat cu DGHM si RKI -este bine tolerat deoarece nu are alte ingrediente active -nu are coloranti artificiali -prezinta mirosuri nealergene.

Număr anunț
DA25125821
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.613 RON
Valoare atribuită
2.613 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.613 RON

din 2.613 RON estimat