Atribuită Cumpărare directă

5561518 12 M2 PAL SIMPLU 2800X2070X16MM 22,5 18,91 736652 23 BC CORNIER LATU 15X15 MM ALUM ARGI 2M 12,9 10,84 total cu tva 566,70

Număr anunț
DA25137419
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI 14257595)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44191300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476,22 RON
Valoare atribuită
476,22 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476,22 RON

din 476,22 RON estimat