Atribuită Cumpărare directă

Kit reparatie de baza pentru pompa de apa uzata Flygt 3127.181 : Contine: - etansare superioara - etansare inferioara - rulment superior - rulment inferior - kit o-ring

Număr anunț
DA25107910
Autoritate contractantă
REDISZA SA (CUI 24864080)
Furnizor / câștigător
APAROM POMPE S.R.L. (CUI 40100130)
Cod CPV
42124290-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.185,76 RON
Valoare atribuită
6.185,76 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.185,76 RON

din 6.185,76 RON estimat