Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de auditare a Situațiilor financiare anuale încheiate la data de 31.12.2019,31.12.2020,31.12.2021 Rapoarte anuale intocmite: 1.Raportul auditorului independent în conformitate cu: -Standardele Internationale de Audit (ISA) -Regulamentul UE nr. 537 a Parlamentului European si al Consiliului European -Legea nr. 162/2017, privind auditul statutar al situatiilor financiare anuale si a situatiilor financiare consolidate -Directiva 2006/43/CE privind auditul legal al situatiilor financiare anuale si al situatiilor financiare consolidate. 2.Raport suplimentar adresat comitetului de audit reglementat de Regulamentul UE nr. 537/2014 al Parlamentului European si al Consiliului Uniunii Europene privind cerintele specifice referitoare la auditul statutar al entitatilor de interes public. 3.Raport catre autoritatea de supraveghere a entitatii de interes public, prevazut de art. 12 din Regulamentul UE nr. 537/2014, numai daca este cazul.
- Număr anunț
- DA25108302
- Autoritate contractantă
- ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI 10863041)
- Furnizor / câștigător
- AUDIT CONT PREST SRL (CUI 18050354)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.900 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.