Atribuită Cumpărare directă

Adunat diferite materiale imprastiate pe spatiile verzi ;Curatarea manuala a santurilor si zonelor adiacente a retelei stradale comunale ;Curatarea manuala a santurilor si rigolelor ; Taiat si spart lemne ; Demolat ziduri ; Decopertat ziduri vechi ; Decopertat tencuiala ; Sapat santuri sub 70 cm

Număr anunț
DA25123927
Autoritate contractantă
COMUNA OLTENI (CUI 6853171)
Furnizor / câștigător
SALUBRIS OLT SRL (CUI 35521745)
Cod CPV
75200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.999 RON
Valoare atribuită
64.999 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.999 RON

din 64.999 RON estimat