Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ECHIPARE CITROEN JUMPER: 1. IZOLATIE TERMICA SI FONICA A HABITACLULUI 2. CAPITONAJ INTERIOR CU PIELE ECOLOGICA 3. PODEA AMENAJATA CU LINOLEUM ANTIDERAPANT SI REZISTENT LA UZURA 4. MONTAT GEAMURI PANORAMICE – 2 BUC 5. ECHIPARE CU SCAUNE PLUSATE, RABATABILE, CU CENTURI IN 3 PUNCTE - 4 BUC M1 6. PERDELE IN TON CU CAPITONAJUL INTERIOR 7. INSTALATIE AUDIO CU DIFUZOARE 8. PROFIL LUMINOS LA URCARE 9. POLITA BAGAJE USOARE ILUMINATA CU LED IN 3 CULORI 10. PLAFONIERE ILUMINAT IN COMPARTIMENTUL PASAGERI – 1 BUC 11. OMOLOGARE
- Număr anunț
- DA25146954
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- C&E MINIBUS SRL (CUI 31163601)
- Cod CPV
- 50117100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.826 RON
- Valoare atribuită
- 16.826 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.