Atribuită
Cumpărare directă
- Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF flacon 1L cu pompa pulverizatoare. Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfectia rapidã a suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, levurocida, tuberculocida si virucida impotriva HIV, HVB, HCV in doar 60 secunde. Testat conform standardelor EN13727, EN1276, EN13624, EN1650, EN13697, EN14348, EN14476 Producator: Dr. Schumacher GmbH - Germania. Aviz MS: 4412BIO/02/12.24 - Dezinfectant alcoolic pt maini ASEPTOMAN MED - flacon 1L cu pompa dozatoare. Dezinfectant alcoolic pt mâini ce realizeaza dezinfectia igienica a mâinilor în doar 30 sec. si pe cea chirurgicala în 2 min. Compozitia cu factori de protectie epiteliala asigura o tolerabilitate dermatologica foarte buna. Eficacitate bactericida, levurocida, micobactericida, virucida (incl. HVB, HIV, HCV). Producator: Dr. Schumacher - Germania Aviz MS: 4358BIO/01/12.24
- Număr anunț
- DA25141772
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA (CUI 7541399)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.489,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.489,20 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.