Atribuită Cumpărare directă

Revizie tehnica VWTransporter VS64NIS, manopera revizie vehicul, schimb ulei motor,schimb filtru ulei, schimb filtru aer,schimb filtru comb, schimb filtru polen.

Număr anunț
DA25147330
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
MOTOR GRUP SRL (CUI 6634937)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
769,61 RON
Valoare atribuită
769,61 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

769,61 RON

din 769,61 RON estimat