Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA25125705
Autoritate contractantă
Comuna Ion Creanga (PRIMARIA COMUNA ION CREANGA) (CUI 2613753)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI 15169556)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.907,02 RON
Valoare atribuită
3.907,02 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.907,02 RON

din 3.907,02 RON estimat