Atribuită Cumpărare directă

52D2H00 / 52D0HA0 3 387.72 006R01182 2 247.46 50F2U00 / 50F0UA0 372.56 C930H2KG 501.93

Număr anunț
DA25138798
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.277,69 RON
Valoare atribuită
3.277,69 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.277,69 RON

din 3.277,69 RON estimat