Atribuită
Cumpărare directă
6003207 ANSAMBLU PORTI TIP R9 6022830 CIMENT CARPATCEMENT CEM II/A 42,5R 40KG 6007051 BCA SOMACO 612X200X240 6038232 TIGLA MET BILMAN 2570X1200 RAL8017 6038234 COAMA MICA BILMAN RAL8017 6037267 HOLTSURUBURI 4,8X35 MM RAL8017 4007529 OSB-3 2500X1250X10MM 6004075 PALET RETURNABIL CARPATCEMENT 6007041 PALET RETURNABIL BCA SOMACO 9501249 TRANSPORT MACARA ZONA B 9501252 DESCARCARE PALET CU MACARA 6000289 SARMA NEAGRA 3MM 6050342 PANOU GARD OPHELIA 2000X1600 6019446 BETONIERA LIMEX 190L 6044057 PLATBAND AMPRENTAT 30X5 6M 1018942 PACHET ELECTROZI SUPERBAZ 2,5X350 (4KG) 4011284 GRESIE PORT.NEBRASKA IRIS 17X52 5009101 ADEZIV FLEXIBIL BAUMACOL FLEXIUNI 25KG 6002860 BALAMA SUDABILA LACRIMA OTEL L=180FI123MM 6045136 CAPAC STALP 30X30X5 CM 6045150 CAPAC STALP 40X40X6 CM
- Număr anunț
- DA25137303
- Autoritate contractantă
- COMUNA COTOFANESTI (CUI 4353110)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.259,18 RON
- Valoare atribuită
- 18.259,18 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.