Atribuită Cumpărare directă

Stalpii sunt necesari pentru montarea acestora(impreuna cu marcajele rutiere) in locurile unde lipsesc sau unde cele existente au fost deteriorate.

Număr anunț
DA25150836
Autoritate contractantă
Comuna Mogosoaia (CUI 4420830)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI 5891142)
Cod CPV
34928472-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,16 RON
Valoare atribuită
812,16 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,16 RON

din 812,16 RON estimat