Atribuită Cumpărare directă

Achizitie hartie EKG 112X25

Număr anunț
DA25131820
Autoritate contractantă
SC MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,35 RON
Valoare atribuită
468,35 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,35 RON

din 468,35 RON estimat