Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese parc auto(furtun hidraulic=1x35,lampa stop=1x75,racord furtun 1x15,12v21=10x1,5,bec12x5=20x1,siguante fuzibile=12x1,bec 24x21=10x1,5,bec 24x5=10x1,bec 24v=1x16,spray frane1x15,cupla rapida=6x5,spray pornire=2x16,surum m14=5x5,ulei atf=4x13,alcool tehnic=1x10,tester antigel=1x15,solutie parbriz=1x15,niplu=1x1.5,garnituri=5x10,clesti curent=1x15,acumulator 12v=1x520,silicon garnit=1x55,cablaj greu=1x50,contact pornire=1x25,cablu tractiune=1x165,sigurante=4x3) Pachet piese consum(antigel g12,20l=1x220,bucsa furt=2x3,rep furtun=1x60,colier pl=100x0.30,cupla rapida=6x5,bec semn 12v=1x1.5,cablu acc tocator=1x100,cablu soc toc=1x115,cupla hidr 3/41=1x227,furtun hidr=1x115,chinga 8m=3x55,chinga 10m=1x60,bec 24v21w=10x1,5,lampa stop=1x75,lampa stop cu nr=1x80,cheie filtru=1x20,banda refl=20x15,cric 16to=1x135,camera auto=1x80,surubelnita pene=2x20,snur pana=9x2,furtun aer 12mx6,cupla compresor=2x20,prelungitor valva=1x10,cot cupla rapida:fi12=2x10,fi10=3x10,fi8=3x5,spray degripat=1x13,racord=1x15,bec auto=2x1.5)
- Număr anunț
- DA25136811
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.866,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.866,39 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.