Atribuită
Cumpărare directă
Montajul interfonului asigura ca rezultate finale comunicatii cu persoanele ce doresc sa acceseze cladirea cat si controlul accesului pe baza de cititor de TAG-uri de proximitate sau comanda din cladire a unei yale electromagnetice montate pe usa (poarta) de acces.
- Număr anunț
- DA25136220
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 (CUI 24564937)
- Furnizor / câștigător
- CESA AUTOMATIC SRL (CUI 16393020)
- Cod CPV
- 32552600-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975 RON
- Valoare atribuită
- 1.975 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.