Atribuită Cumpărare directă

Toner original Pantum TL-411X BK Culoare: Negru Tehnologie: Laser Capacitate: 6000 pagini standard valoare declarată a capacităţii, în conformitate cu ISO/IEC 19752 5% draft Se foloseste în imprimanta: Pantum M7300FDW/M7200FDW Garanție produse 12 luni.

Număr anunț
DA25126824
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI 23436395)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109,82 RON
Valoare atribuită
1.109,82 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109,82 RON

din 1.109,82 RON estimat