Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF bidon 10L Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF flacon 1L cu pompa pulverizatoare Servetele cu efic. sporicida, in doar 2 min., impotriva Clostridium dif. CLEANISEPT WIPES FORTE MAXI
- Număr anunț
- DA25145166
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.564,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.564,15 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.