Atribuită
Cumpărare directă
1.1094071000-Solutie tampon (fosfat diacid de potasiu/fosfat acid disodic)trasabil la SRM de la NIST si PTB pH 7. Ambalaj plastic 1 L = 1 buc; 2.1094061000-Solutie tampon (ftalat acid de potasiu), trasabil NIST si PTB, pH 4.01 pH 4.01 (25°C) = 1 buc; 3.1016110001- ANAEROCULT A MINI GAS GENERATING SYSTEM = 2 buc; 4.1197810100 - Fier - solutie standard, Fe(NO3)3 in HNO3 0.5 mol/l, CertiPUR® = 1 buc; 5.1197700100- Aluminiu - solutie standard, Al(NO3)3 in HNO3, 0.5 mol/l, CertiPUR® = 1 buc 6.1151120001- ANAEROTEST FOR MICROBIOLOGY 50 STRIPS = 1 buc
- Număr anunț
- DA25135190
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.265,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.265,90 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.