Atribuită Cumpărare directă

coz unelte= 20 buc, bidinea 180= 20 buc, galeti cauc 12 l super= 20 buc, aracet 1 kg= 96 buc, sarma zn = 10 kg, folie cal 1= 5 kg

Număr anunț
DA25137596
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943,19 RON
Valoare atribuită
943,19 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

943,19 RON

din 943,19 RON estimat