Atribuită
Cumpărare directă
Dezinsectie la interior - comb tuturor insectelor daunatoare cu Ectocid Forte, Cyper 10, Ghilotina Cytrol. Deratizarea la exterior - eliminarea rozatoarelor cu Prokum Cub, Pellete, Prodiorat Cub Pentru serviciul de dezinsectie se vor utiliza doar insecticide din grupa principala III/IV, tip de produs 18: insecticide, acaricide si produse pentru comb altor artropode.Insecticidele folosite sunt avizate de Min Sanatatii-Comisia de Biocide ce sunt cuprinse in referatul eliberat de organele competente (gasiti aici lista: http://www.ms.ro/2017/01/17/registrul-national-al-produselor-biocide/). La momentul interventiei, operatorii se vor prezenta doar cu insecticide sigilate, avand termenul de valab trecut pe recipient, si vor respecta specificatiile tehnice ale producatorului de substanta. Se pun la dispozitie toate documentele substantelor ce se vor utiliza in actiunea de dezinsectie (Fisa tehnica, Fisa de Siguranta, Aviz). Prepararea substantelor se va face conf recomandarilor producatorului de substanta, in prezenta unui reprezentant al beneficiarului, iar la sfarsitul interventiilor se va emite un proces verbal de receptie al serviciilor, iar acesta va contine: denumirea beneficiarului, adresa unde s-a prestat serviciul, suprafata tratata, denumirea substantelor folosite, cantitatea de substanta folosita, dilutia. Toate costurile aferente prestarii serviciilor de dezinsectie (transport, substante, materiale, cheltuieli ind, manopera etc) sunt incluse in pretul ofertat/mp.
- Număr anunț
- DA25150610
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90923000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.