Atribuită Cumpărare directă

Executat din rama metalica 30x2mm, placat cu bond casetat, culoare rosu, fixare mecanica autoforant, asamblare cu surub M8

Număr anunț
DA25127150
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
JUST CONFORT S.R.L. (CUI 41577465)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.042 RON
Valoare atribuită
4.042 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.042 RON

din 4.042 RON estimat