Atribuită Cumpărare directă

Executat din rama metalica 30x2mm, placat cu bond casetat, culoare rosu, fixare mecanica autoforant, asamblare cu surub M8, rama suport - gol usa MDF

Număr anunț
DA25127151
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
JUST CONFORT S.R.L. (CUI 41577465)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.031 RON
Valoare atribuită
5.031 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.031 RON

din 5.031 RON estimat