Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva netesut 10cmx10m Help Pore/tip OMNIFIX perforata/Leucoplast pe suport netesut 10cmx10 Ambalat individual, pe suport hartie, material netesut . Permite respiratia pielii, datorita microperforatiilor prezente pe toata suprafata benzii. Adeziv non allergenic, ce nu permite iritatiile pielii.

Număr anunț
DA25150024
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
44424200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat