Atribuită Cumpărare directă

Fesi 10/10 150 Leucoplast 5/5 30 Branule G22=100, G20=100 200 Seringi 5 ml 200 Seringi 10 ml 200 Seringi 20 ml 100 Perfuzoare plastic 50 Pungi urina 40 Fixatoare branule 100

Număr anunț
DA25156637
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,80 RON
Valoare atribuită
609,80 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,80 RON

din 609,80 RON estimat