Atribuită
Cumpărare directă
Servicii colectare, transport si eliminare deseuri medicale periculoase si nepericuloase. PERIOADA MARTIE - SEPTEMBRIE 2020 ( 7 LUNI) Pretul nu include TVA. 18.01.03* deseuri a caror colectare si eliminare fac obiectul unor masuri speciale privind prevenirea infectiilor 18.01.06* chimicale constand din sau continand substante periculoase 18.01.01* obiecte ascutite 18.01.02* fragmente si organe umane, inclusive recipienti de sange si sange conservat 10.15.01.10* ambalaje cu reziduri contaminate cu substante periculoase DESEURI ALE CAROR COLECTARE SI ELIMINARE NU FAC OBIECTUL UNOR MASURI SPECIALE PRIVIND PREVENIREA INFECTIILOR (cod 18.01.04) MEDICAMENTE(cod 18.01.09)
- Număr anunț
- DA25138580
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.150 RON
- Valoare atribuită
- 17.150 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.