Atribuită Cumpărare directă

Stative Lumini / Blitz-uri Lampa de blit inlocuibila de utilizator No Reflector demontabil No Comutator lumina de modelare No Stative si accesorii Inaltime maxima 300cm Dimensiune strans 120cm Amortizare Arc Sarcina maxima 6kg

Număr anunț
DA25153916
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,92 RON
Valoare atribuită
952,92 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
29.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,92 RON

din 952,92 RON estimat